| Loove_6052 a întrebat:

este posibil sa imi incarc cartela cu 100 euro? big grin am nevoe sa cumpar ceva prin oneBip :\ sunt pe orange big grin

Răspuns Câştigător
| ingerash_8177 a răspuns:

Da se poate. Gasesti cartele reincarcabile cu 100 de euro (ba chiar si mai mult cred thinking ) la magazinele obisnuite care contin PayPoint. Prin aceasta firma poti avea o cartela reincarcabila de 100 de euro. big grin

FUNDA?

2 răspunsuri:
| DaNNN a răspuns:

Desigur ca este posibil.
Incearca la magazine sau Orange.

| BBdragutza a răspuns:

Da este posibil cel mai bine la Orange fiindca magazinele astea mici din cate stiu eu nu dau cartela rencarcabila de atatia euro si mai stiam ca exista cartela rencarcabila pana la 120 de euro sau 200 de euro!