| tiger20 a întrebat:

Deci va rog sa-mi spuneti:ce este un program de burn,ce inseamna burn(nu ca si cuvant), si ce legatura are cu jocurile.Plizz!

2 răspunsuri:
| Energyboy a răspuns:

Programul de burn e programul de ars cd-uri sau dvd-uri, adica e un program cu care poti sa pui datele tale pe un cd sau dvd gen Nero.

| Danielo500 a răspuns:

Un exemplu este NERO.
Acest program iti copiaza jocurile din calculator pe CD sau DVD. Ele raman dupa aia pentru totdeauna acolo, binenteles daca nu ai CD sau DVD +R.