| Boss_Fanel_1974 a întrebat:

Hei TPU
Doar ce mi-am facut cont de steam si nu ma lasa sa adaug prieteni daca nu cheltui 5 euro...mi s ar debloca daca as lua Cs-go ul de pe G2A pentru ca e mai avantajos..

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Si care este intrebarea ta?

| TheRealFantasy a răspuns:

Nu, nu s-ar merita, fiindca nu merge asa. Uneori nu ii inteleg pe oameni cu TPB si site-uri de genul g2a, kinguin, etc.
Daca tot iei pentru platforma STEAM, ia-l de pe steam daca il gasesti in shop, e 13 euro acum pe steam CS:GO, dar la orice perioada de "sale" se reduc, mai ales asta ca e de la Valve. :-j
Daca nu esti in graba eu zic sa astepti, tocmai ce a fost la inceputul lui februarie spring sale, o sa vina in 21 iunie summer sale, probabil si vreo saptamana de reducere sau mid-week madness temporar intre, daca il pui in wishlist o sa iti dea mail cand e la reducere oricum.
Nu te ajuta ca il iei de pe alte site-uri, trebuie sa iei de pe Steam Store, sau sa iti pui bani in Steam Wallet (5 euro sau mai mult).

http://www.eurogamer.net/......m-features