| XxXatfghajXxX3333 a întrebat:

Hei TPU,ma pueti ajuta si pe mine cu un cont de metin de incepator nou, pentru ca am facut vreo 4 si le.am mai si confirmat dar nu merg dau funda
ps. imi dati email.ul sa va dau add ca sa-mi dati aclo conntu

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu face greseala sa te apuci de metin. Vei deveni dependent/a si iti vei pierde multi ani din viata. Eu mi am pierdut 5 ani pe acest joc stupid. gasteste alt joc dar nu asta. Uita te la numele meu. E metin2frz am creat contul cand eram disperat de metin. orice nume trebuia sa contina metin. La mine... deci nu te apuca. Sfatul meu