| anonim_4396 a întrebat:

Mi.am luat sims 4 stiti de unde pot sa iau haine, par?
Am incercat de pe siteul. http://www.thesimsresource.com/downloads/browse/category /sims4-clothing/
Dar sunt putine, fundaa

Ps: si daca m.ati ajuta cum sa le bag in joc ar fi si mai binee

2 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Eu imi luam de pe mod the sims, cauta pe google, are moduri pentru multe chestii si case si detoate, doar ca sims 4 are putine chestii pentru ca nu e aparut de mult. Deci cauta pe mod the sims.

| userul7200 a răspuns:

Eu le iau dintr-un fel de sertars. Dai click pe el si ceva de genu change look.