| AndreiBalan a întrebat:

Hei TPU, puteti sa imi dati si mie niste jocuri pentru PC-URI slabe? Eu am un calculator slab si as dori ceva bun.

Răspuns Câştigător
| hkkshddd a răspuns:

Cs 1.6
Gta san andreas multiplayer
Call of duty 4 sau 2 daca pc-ul este prea slab
Half life 2
Daca iti faci sau daca ai cont de steam poti juca gratis team fortress 2, pieates vikings and knights 2, no more room in hell, zombie panic.

Cel putin jocurile astea le jucam eu pe vechiul meu pc cu pentium 4 2, 66 ghz, 1 gb ram, placa video ati radeon WDDM 512 mb si windows 7. Tf2, no more room in hell si pvk2 imi cam mergeau in lag uneori, daca ai mai mult de 1 gb ram, placa video cu 3.0 shader (eu aveam 2.0) si procesor dual core mai bun ca un pentium 4 care era single core iti vor merge jocurile fara probleme.

| AndreiBalan explică (pentru hkkshddd):

Multumesc pentru raspuns, am sa le incerc!

1 răspuns: