| bogdan1319 a întrebat:

Puteti sa mi spuneti niste jocuri pentru pc cu care as putea sa fac o serie de vidoclipuri? Multunesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Nakori a răspuns:

GTA: San Adreas, Gta IV, Dead Island, Dishonored, Dark Siders, Dark siders 2, Assassin's Creed, Daylight, Dying light, Amnesia the Dark Descent, Stranded deep, The forest.

Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| Der0z a răspuns:

Minecraft, Transformice (online), Sims 3, 4, Spore, Fifa 15, World of Warcraft. După părerea mea, cam ai ce face pe Minecraft. Dacă vrei îți dau eu laucher.