| SpeddMarkerr a întrebat:

Hei,TPU! Salut! Ma ajutati va rog? Deci, pe minecraft acolo cere sa bag username si pasword dar nu inteleg nimic! Pe Mojang mi-am facut cont dar la cont nu-mi da Username va rog ajutati-ma sa gasesc username pe cont!

3 răspunsuri:
| AnonimusGate a răspuns:

Auzi ia alt minecraft pratat ala care il ai tu trebuie sa-ti faci cont premiu ca sa joci daca vrei iti dau si un link de unde sa-l descarciwinking

| Metin2Hidra a răspuns:

Cauta pe internet mincraft 1.4.2 e cel mai bun si daca vrei cu cont scuze cacofonia fa-ti un cont si apoi verificati emailul

| SpeddMarkerr explică:

Da Romann123 te rog da-mi un link