| Reddie a întrebat:

Hei TPU, stie cineva jocul Neighbours from Hell? Si daca da, cate parti sunt, adica stiu prima parte cu casa, partea a doua cu vacanta de vara... si dupa nu mai gasesc nimic, culmea ca in thriller am vazut ca ar fi si o a 3 a parte...sunt confuza. Dau funitaa

Răspuns Câştigător
| PetrusEmanuelMihai a răspuns:

Buna.Da stiu eu, trebuie sa mergi in casa vecinului sa cauti sa gasesti cat mai multe obiecte, cu cat gasesti mai multe jocul avanseaza devine tot mai greu mai greu...Dar ai grija, sa nu te prinda vecinul. Povestea jocului e ca familia vecinului formata din 4 membri se intorc spre casa, cand se intampla o tragedie un teribil accident unde sotia respectiv mama celor 2 copii al vecinului ajunge in spital de unde moare si se pregatesc de innmormantare dupa care se inchide in el vecinul.Jocul se numeste Hello Neighbour in romana tradus Buna Vecine.

Uite aici vezi tot jocul Elena eu stiu de el de pe net de jucat nu l-am jucat.Succes!

https://www.youtube.com/watch?v=C4nETlzWocg

1 răspuns:
| Met a răspuns:

Nu, sunt decat 2 parti
Este un remake facut pe el dar nu se compara cu originalul