| BiaBii13 a întrebat:

Tocmai mi-am descarcat league of legends si totul era bine pana sa intru intr-un joc. De fiecare data cand incerc sa incep o babalie imi scrie : "A survenit o eroare DirectX si league of legends nu se poate porni. Asigura-te ca placa ta video foloseste cele mai recente drivere video ale producatorului." Ce ar trebui sa fac? Imi trebuie o placa noua?

2 răspunsuri:
| Uzi17 a răspuns:

Asigura-te ca placa ta video foloseste cele mai recente drivere video ale producatorului
Mai ai nevoie si de alte indicii?

| BiaBii13 explică (pentru Uzi17):

Am pus intrebarea ca sa stiu cum fac asta dude -_-