| thanos a întrebat:

Hei TPU vreau sa imi fac un cont de youtoube si vreau sa fac niste videouri sa le bag pe canal
videourile nu vreau sa le filmez eu si sa apar eu in ele
vreau sa iau alte videouri de pe net si sa le editez sau sa fac videouri cu sarituri extreme de exemplu sau topuri cu cele mai bune jocuri si chestii de genul asta

ce vreau sa imi spuneti voi este cu ce sa fac videourile sa am multe vizionari

cea mai buna idee primeste funda

1 răspuns:
| Niiiicu a răspuns:

Salut,nu ai voie sa iei video de la alti din cauza drepturilor de autor, si e de ajuns sa primesti 3 reclamati si papa cont youtube:d