| hiDDenBoY a întrebat:

Vreau si eu un metin care sa aiba otel+9 si batalie+9 la magazin si din acestea sa se evolueze arme si armuri 2012-2013,
si sa aiba daca se poate pet-uri.

Funda!

1 răspuns:
| dariusradu a răspuns:

Sunt mai multe din acestea incearca metin2 hammer sau tdl acolo ai tot in magazin si daca vrei sa fi tare pe aceste servere ori faci seturi ori bagi bani in modate daca stii ce vreau sa spun.
P.Sbig grinaca le vrei linkurile scrie pe google metin2 hammer sau metin2 tdl(Pe metin2 tdl cel mai bun server e alcoolici)
Sper ca te-am ajutathappy