| ToySolider a întrebat:

Heii! Am o intrebare despre Need for Speed Carbon: Care e cea mai buna masina din joc si de ce?

5 răspunsuri:
| RobGronkowski a răspuns:

Eu eram cel mai bun cu un Golf, pentru ca are acceleratie buna.
P.S. Este buna pentru ca nu te lasa cand activezi Nitro-ul. Funda?

| ToySolider explică:

Apreciez raspunurile dar am reusit sa`mi cumpar Audi R8winking

| alexutz10 a răspuns:

Dodge Charger daca o tunezi are o acceleratie foarte mare.succes!

| anatomy85anatomie a răspuns:

Eu am castigat tot cu un mercedes slk sau slr..am jukt acum mult timp. nu mai stiu exact:X

| anatomy85anatomie a răspuns:

Eu am castigat tot cu un mercedes slk sau slr..am jukt acum mult timp. nu mai stiu exact:X.aa, si de ce? din cate imi aduc aminte, daca o tunezi o sa aiba o acceleratie f buna.