| carinastefi a întrebat:

Heii buna >TPU:*:*big grin< stiti sa imi ziceti niste situri cu jocuri cu masinibatting eyelasheslove struck
intreceri bla bla blahappy. dar sa fie din astea tip desenehee heehappy. sa iau monezi...infinehappy
plssslove struck
Fundaalove struck

1 răspuns:
| pinkpinqdanaa a răspuns:

Scrii pe google : www.google.com jocuri cu masini intrecere.Dai click pe a doua rubrica.Acolo gasesti mai multe variante de jocuri cu masini de intrecere. Daca vrei sa faci monezi sau ceva de nul acesta, poti juca MARIO.Un joc cu un omulet care trebuie sa treaca peste multe etape :p. Funda?:)