| Nevermind17 a întrebat:

Caut un joc de ceva vreme! Il jucam prin 2012-2013 nu mai stiu exact! Era cu razboi si avea o grafica asemanatoare cu Sims 3, putin mai diferita.
Detalii: Era un joc medieval, puteai sa-ti iei cal si sa faci misiuni, puteai vinde mancare sau unelte la tarabele din sat si puteai vorbi cu regina! In afara zidului era un camp unde se tineau lupte! (Trebuia sa faci misiuni, dar eu ma jucam asa si ma plimbam prin sat pana noaptea cu personajul fata/baiat). Mi-ar placea mult sa-l rejoc

Răspuns Câştigător
| gamersamp12 a răspuns:

Elder Scroll Oblivion?, Gothic 2, 3? nu stiu.

2 răspunsuri:
| 94Lucifer94 a răspuns:

Metin2 laughing

| Nevermind17 explică (pentru 94Lucifer94):

Nuuu happy