| frouzz a întrebat:

Vreau sa stiu numele unui joc pe care il jucam cand eram mic. Era un fel de gta san andreas asa era grafica. erau multe mape si este despre un soldat care a fost pe nu stiu ce camp de razboi si a incercat sa fuga cu un avion dar niste oameni care erau cu el in avion l-au aruncat in Mexic. Ala se raneste si vine altu care se duce in Mexico City cred si face mai multe misiuni tari. La ultima misiune trebuie sa-l salvez pe presedinte si pe gagica aluia. Stiu ca nu e prea mult dar eram copil mic atat imi amintesc. Va rog sa ma ajutati ca de ani buni il caut. Doar numele vreau sa-l stiu.

Răspuns Câştigător
| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

In caz ca nu ai auzit HalfLife 2 e foarte bun si trebuie jucat.

3 răspunsuri:
| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

Imi pare rau dar nu am auzit si e pacat find ca am jucat multe clasice.

| frouzz explică (pentru Apetrei_Bogdan_1995):

Si ceva jocuri clasice pe care mi le recomanzi?

| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns (pentru frouzz):

In caz ca nu ai auzit HalfLife 2 e foarte bun si trebuie jucat.

| frouzz explică:

10000 de funde cui imi spune