| Icss a întrebat:

>Heiibig grin< spuneti-mi niste locuri misto pe mt; Dbig grinbig grin fnd.

1 răspuns:
| Dσℓℓу a răspuns:

Poi stiu eu unu misto rau d tot:X.de la portalu catre map2 mergi dret in fata si la prima "intersectie" unde e podu ala ia`o la dreapta si mergi in fata pana gasesti un drum mic la dreapta si mergi pe drumu ala si o sa dai de un pod mic cu o cascada si o casuta mica:x.eu acolo am facut o inima din yang si am scris numele iubitului in ea:X.Acolo m-a cerut in casatorie.eu eram in ea imbracata in rochie de mireasa:X:X:X:X.(in inima)...asta e locul meu preferat.Mai sunt in map1 pe drumu ala de langa batranica drept in fata mergi mlt si o sa dai de un loc plin de nisip cu apa:x.Si se poate intra in apa;;). Bafta.P.S-> m-am lasat de metin2 ro:(.lv 66 pegasus:X.ce mai vremuri:x.acm joc celestial mt 2.http://celestial-world.info/ gr