| Gεσяgιαηαα a întrebat:

Heii! Imi puteti spune niste jocuri pe facebook pentru fete?! Funda cele mai frumoase si mai multe! :*

4 răspunsuri:
| Windswept a răspuns:

Mall World, The Sims Social, jocurile de la Zinga, etc.

| ღBuBuRuZaTaღ a răspuns:

Cafe life, Cafe land,Gourmet Ranch, ourworld, fashion avenue, diner life,my shops, monster world, wedding street, cake cafe, fashion world,it girl, flower shop, pet city, baby sitter, cafe world, happy hospital, the sims social, galastories, paradise life, city ville, mall world, tea4friends,trash tycoon, totally spies, cupcake corner, astro garden, style street, fashion designer, coco girl, zooworld, paradise club. Funda?

| daryaalesia a răspuns:

Fashion Designers,fashionista,sims, Fashion Avenue, Coco girl, Fashion world, Mall world, CastleVille. Sper ca ti-am fost de ajutor!happy

| draculaura10 a răspuns:

Criminal case... daca nu tie frica de crime!