| l0liita a întrebat:

Heii! in jocul Santa claus in trouble...again, de ex am ajuns la level 4 si vreau sa ma opresc din jucat si inchid jocul. cand il deschid ma da iar de la inceput. va rog imi puteti spune si mie cum pot sa continuui jocul de la level la care am ramas cand il deschid iarasi va rog? multumesc anticipat si sarbatori fericite! :*

1 răspuns:
| SecretKiss_6821 a răspuns:

Buna. Imi zici si mie te rog de unde ai luat jocul?puppy dog eyes..ca eu gasesc numai Demo si il vreau pe tot!puppy dog eyes. daca voi descoperi cum se salveaza ce ai jucat pana la momentul respectiv, iti voi zice :*.