| AnUtZa_5621 a întrebat:

Heii! Stiti cumva un site pentru iteme free + 9 pentru metin2 steel?
Si acesti site : http://cadouri-metin2steel.yolasite.com/ este fake?

2 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Da Florin are dreptate este fake! Intai a fost facut 1site tot fals care pacalea playeri dar acum sunt si vreo 4 la fel daca stai sa cauti, toate facute cu acceasi baza de date pentru ca asa e lumea de obicei, copiatoare.
Oricum sunt fake si sa nu incerci sa bagi cum au facut altii un cont fara itm pentru ca daca dai contul poate sa faca altceva precum durt de moduri si sa iei ban IP tu in locul lui asa, pe degeaba fiindca ai crezut.
Succes!

| Frosty12 a răspuns:

Da e fake...E plin de keylogger`uri pe net care vor doar sa iti fure contul! 1:nu primesti nimic! 2:pierzi contul si itemele...Si nu nu este toate sunt keylogger`uri.