| Mεиtă a întrebat:

Heii TPU! Am si eu o problema cu sims 3.Deci am instalat sims 3 originalul si dupa aia am instalat supernatural.Dar mereu cand intru in el imi zice in felul urmator:UNABLE TO START GAME. YOUR THE SIMS 3 BASE GAME IS INCOMPATIBLE WITH THE CURRENT SIMS 3 EXPANSION PACK.PLEASE UPDATE YOUR GAME VIA THE GAME LAUNCHER.Am incercat sa updatez jocul cu launcherul official dar imi spun:INVALID FOLDER FOUND.Va rog frumos sa ma ajutati habar am ce are!

Răspuns Câştigător
| Emblaze a răspuns:

Poate este de la crack. Trebuie sa il descarci, iar apoi il instalezi. Dupa ce termini pui crack-ul in folderul cu SIMS.
Sper sa iti fiu de ajutor.
(Funda?).