| xYumex a întrebat:

Heii TPU. Cum ma deconectez de pe sweet flirt?

Răspuns Câştigător
| AnonimaOk a răspuns:

Buna.
In partea de sus a personajului, ceva mai la dreapta de logo-ul Sweet flirt, este o caseta cu informatii despre personajul tau. Acolo scrie cati dolari ai, puncte de actiune etc. Mai sus este un X rosu. Dai click si ai iesit de pe cont.
Sper ca am ajutat.

1 răspuns:
| tsunade22 a răspuns:

Ma scuzati ca aterizez si eu pe aici ca musca-n lapte. stiam ca acel x e solutia pentru deconectare dar acum a disparut si nu ma mai pot deconecta deci intrebarea mea este cum ma mai deconectez acum? inca o data scuze pentru deranj