| Lariiiiiisss a întrebat:

Heii TPU. Cum pot pune o poza din PC- ul meu ca imagine la room pe IMVU? Fundoiuu.

Răspuns Câştigător
| xToxiq a răspuns:

Salut.Mai intai de hotarasti ce poza sa pui la room apoi intrii pe imvu si dai la aplicatia : My Photos. Cred ca asa scrie, numai stiu exact pentru ca numai joc IMVU, bine.dai la upload a photo (scrie cu galben sus in stanga)alegi fotografia dorita, iar dupa iesi de pe IMVU si mai intrii odata.Te duci la room-ul tau si dai Edit.Scrie cu galben parcahappyasa.dai pe Edit cum ti-am spus si dupa dai sub imaginea de la room de fapt la ce scrie sub ea si selectezi imaginea pe care ai incarcat-o si dai ok sau ce scrie acolo ca sa termini de editat room-ulhappy. Fundoiuu?:3