| Tofiii a întrebat:

Heii TPU. Este cineva care joaca/a jucat minecraft? daca da, are cineva un cont premium pe care nu il mai poloseste sau cineva care pur si simplu nu mai joaca? big grin daca da lasa.ti.mi un mesaj si dau funda daca merge contul

1 răspuns:
| xXxStefaNNNxXx a răspuns:

Hmm, fara sa dai nimic pe un cont nu vei primi niciodata, nici cei care le crackuiesc(nu dau bani pe conturile premium) nu le dau graits, dapai cineva care a dat 20 euro pe el, eu zic ca mai bine ai face o oferta ca asa eu am 4 conturi premium dar gratis nu dau.