| IlegalSmile a întrebat:

Heii TPU ^^

Vreau si eu niste jocuri gen Imvu, ourworld, clubpenguin

Nu conteaza daca sunt online sau pc laughing big grinbig grinbig grinbig grin

Joc sa fie laughing

Cele mai frumoase : fundita ^^

4 răspunsuri:
| BlackRose08 a răspuns:

Kaneva :X e asa gen IMVU, din aia cu a doua viata happy e super tare :X am jucat si eu aproape un an. :X:X Sau mai este Second Life. big grin tot ceva de genu.
Si mai este pe facebook un joc numit CittyVille. E tare :X si acum il joc. big grin
Si farmerama:X e asa cu gradina :X sau barn buddy (pe facebook sau hi5)
Sper ca te-am ajutat!
Funda?batting eyelashes

| Anna_9116 a răspuns:

Super secret, lady popular, miss bimbo...thinking si nu mai stiu acumlaughing cand imi mai vin idei iti spun...winking

| Midway a răspuns:

Www.aq.com e foarte frumos

| Casy01 a răspuns:

Incearca secondlifehee hee