| IoannaaDmr a întrebat:

V.V

Pentru jucatorii de IMVU:
Cum pot face credite?

Răspuns Câştigător
| piTiCcu a răspuns:

Mergi la homepage si este CREDIT si dai cu mousul pe el si iti apare o lista si este in el EARN CREDIT dupa accea dupa ce ai dat click iti apare mai multe variante dar tu cauti varianta cu INVITE AND REFER PEOPLE dupa ce ai dat click da-i click pe INVITE BY EMAIL.
In prima casuta treci emailul pe care ti-ai facut adica care este in a 3 casuta iar in a 2 un oarecare nume. Dupa ce ai trimis acest mesaj ar trebui sa iti apara la email unde trebuie sa dai yes cand primesti mesajul adica accepti invitatia. Ai dat yes si dupa completezi doar numele avatarului cu care vrei sa faci credit si dupa ce ai completat numele inchizi.Si mergi inapoi la email si da-i inca o data yes si completezi mai departe, ti minte numele si parola acelui avatar de credit. Intri pe el si trebuie sa faci de 5 ori chat ca sa primesti 1000-1500.
Succes!