| viceas a întrebat:

Heii happy vreau si eu niste jocuri cu grafica buna si sa fie Open World sa fie gen (Gta iv) Sau... alte jocuri gen (Hitman, Assasin Creed ) sad

2 răspunsuri:
| NicolasGabriel a răspuns:

Assassins Creed Unity
Watch Dogs
GTA V (va aparea o versiune pentru pc cu modul first person si third person peste cateva luni)
Dying Light
H1Z1
Sleeping Dogs(e mai vechi, dar e bun)
Mafia 2
Daca vrei poti incerca si:
Roblox(nu are grafica prea buna, dar sunt mai multe "jocuri" pe el)
Minecraft(cred ca il joci deja)
CS:GO(trebuie incercat)
Call of Duty: Black Ops 2
I am bread(doar daca vrei nervi )
TF2 (este foarte bun tongue)
Funda?

| YoChriss a răspuns:

Salut! Iti recomand:
- Planetside 2;
- Hawken;
- Battlefield Play4FREE;
- War Thunder;
- Fifa World;
- NFS World.
Toate jocurile de mai sus sunt gratuite. Le gasesti pe Steam sau cautandu-le pe Google. Primesc Funda?