| OneHope a întrebat:

Heiii, buna TPU!

Am descarcat de curand jocul Alice Madness Returns iar cand vr sa.l dezarhivez imi cere o parola. Zice : Enter password for the encrypted file. Si nu stiu care e parola si am cautat si pe net si n.am gasi parola buna

2 răspunsuri:
| An0oNim0uS a răspuns:

Pai faza este ca cineva a arhivat acel fisier si i-a pus parola -(doar el stie acea parola) daaar incearca sa te uiti de unde l-ai downloadat si sa vezi daca da vreo informatie despre acea parola. asta e singura modalitate sa deschizi si sa dezarhivezi acel joc

| residentevil89 a răspuns:

Eu iti spun sa renunti singura varianta care e sa afli parola e daca a pus persoana respectiva parola in textul scris langa joc dar sincer daca e genul asta de arhiva sterge e o posibilitate mare sa contina virusi daca cineva vrea sa ofere ceva nu iti da si dupa aia cere banii pe cheia care deschide cutia daca mai inteles am gasit si eu genul asta de arhive nu se merita, parerea mea, cauta alte surse sunt destule sper ca ti-am fost de ajutor