| anonim_4396 a întrebat:

Heiii TPU. Deci am sims 3, sims 3 pets, night life, ambitions si world adventures si atunci cand incerc sa bag coduri (cu ctrl+shift+C) inafa de motherlode nu imi merge niciunul. Imi zice comanda necunoscuta, si nu inteleg ce are pentru ca le introduc corect. Daca cineva a mai trecut prin asta sau stie sa ma ajute sa-l fac sa mearga sa ma ajute. big grin Dau funda :*

1 răspuns:
| Ktx86 a răspuns:

Incearca cheats-urile de aici: http://www.gamesradar.com/cheats/pc/the-sims-3/
Nu stiu sigur daca functioneaza toate.