| kar1GaNNN a întrebat:

Heiii TPU vreau si eu un cont de steam laughing daca se poate funda + vot!

7 răspunsuri:
| ksuper31 a răspuns:

...De ce? Iti poti face si tu cont gratis pe site-ul lor oficial.
Daca vrei iti fac eu cont imediat...

| kar1GaNNN explică (pentru ksuper31):

Iti trimit mesaj privat cu numele si parola.
daca o sa imi mearga o sa iti dau si funda.

| ksuper31 a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Astept.

| kar1GaNNN explică (pentru ksuper31):

Gata mi-am facut deja si intru cu contul in steam si trebuei sa am cs cumparat pentru steam?

| ksuper31 a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Intrii direct in steam.Cs-ul nu are treaba cu steam-ul in afara de faptul ca de pe platforma aia il poti cumpara.

| kar1GaNNN explică (pentru ksuper31):

Mane eu vreau sa joc cs si sa am steam, atunci cand scriu status in consola sa imi apara ca is steam on.

| ksuper31 a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Pai frate, asta e alta treaba.Trebuie sa cumperi cs-ul de pe steam, nu doar sa ai steam-ul downloadat.E alta chestie. Poti sa te joci cs si piratat, dai la BROWSE, apoi ADD NON-STEAM GAME si alegi CS-ul.