| maria09090807 a întrebat:

Heiii... vreau sa ii sparg parola de la facebook unui prieten big grin suntem BFF si in ultimul timp nu prea mai vb si vorbeste ciudat si vreau sa aflu de cee va roog Funda big grin

Răspuns Câştigător
| satanZ a răspuns:

Dai un keylogger fara sa stie si ii poti afla toate parolele si tot ce scrie pe PC.

1 răspuns:
| MrCaNaByS a răspuns:

Salut, spargerea conturilor de Facebook e strict interzisa si se pedepseste cu inchisoarea, in plus cei de la Facebook au o metoda de securitatea foarte buna.