| meowlis a întrebat:

Helau! happy
Ce jocuri mmorpg mi-ati recomanda care ar putea merge pe xp?:d

2 răspunsuri:
| alynutza_4997 a răspuns:

Depinde...metin2 e cel mai bun joc dar de curand a aparut runes of magic sau poti sa incerci dragon ball online dar trebuie sa ram de minim 1GB ca sa mearga dragon ball online alte jocuri ar mai fi tales runner, crystal saga(pe browser), pockie ninja(pe browser) si asa mai departe big grin

| Alynush98 a răspuns:

Metin 2, 4Story, merge si fifa 2007 dar online, si multe altele