| Metalblo a întrebat:

Hellau TPU! Am si eu o intrebare, ce credeti ca e mai bun dintre: Euro Truck Simulator 2 sau Counter Strike Global Offensive? Am suficienti bani pentru unul din aceste jocuri si nu stiu pe care sa-l aleg.
De funda nu mai are rost sa zic ca oricum dau!

Răspuns Câştigător
| mariocezar a răspuns:

Depinde ce iti place, shooter sau virtual-world.
Aici este dupa gusturile tale. Eu prefer CS:GO pentru ca imi place shooter-ul si este mult mai fun, te joci cu prieteni.
La ETS2 la fel din cate stiu, poti sa te joci multiplayer, dar grafica este mai naspa decat la cs:go, avand in vedere ca este si mai vechi jocul.
Eu iti recomand CS:GO, bafta!