| reki333 a întrebat:

Hello. Caut un joc si nu stiu cum se numeste. E cu doi cocoshati personajele care se lupta in primul nivel cu niste bulldogs, apoi cu albine, cu dracusori, cu t-rex... daca stie cineva cum se numeste il rog sa imi zica.

1 răspuns:
| EdyAlex a răspuns:

Scuze nu stiu cum se numeste... straight face sad dar iti recomand urmatoarele jocuri super! : Counter Strike, Batman arkham asylum(are 8-9 gb)Batman arkham city(are 15, 71gb)Minecraft, Smite, Gta 4(14 gb), Call Of Duty. Sper sa-ti placa happy