| anonim_4396 a întrebat:

Hello. deci imi zice si mie cineva de unde pot downloada team fortress 2 fara tampenia aia de steam sa imi mearga serverele si sa nu fie pe ultima limba de pe planeta(russa)

1 răspuns:
| AlexStefan25 a răspuns:

Salut! De ce nu il iei de pe steam e gratis si ai toate limbile pe care le vrei inclusiv romana! De pe net risti sa il iei cu virusi! Orcum uite aici un link: http://team-fortress-2.en.softonic.com/
Si daca esti dragut imi poti explica de ce steam-ul este o tampenie!