| blackeyes90 a întrebat:

Hello TPU! Cum sa pun salvari downloadate dupa net pentru need for speed underground2?

Răspuns Câştigător
| dadonexus a răspuns:

De obicei jocurile isi tin salvarile unde ai tu userul la pc undeva in documents sau My documents acolo cauta jocul tau nfs underground 2 dupa care pune salvarea acolo dar creeaza un folder exact cu numele salvarii si pune salvarea in folder ceva gen salvarea se numeste Player faci folder cu numele player si pui salvarea il el.

1 răspuns:
| DarthVader a răspuns:

In my documents trebuie sa fie un folder cu numele jocului si dai paste acolo in folder