| BBEgirl a întrebat:

Hello... vreau si eu cateva jocuri multiplayer cu batai impuscaturi etc.si va zic si pentru ce am nevoie: eu si tata vrem sa ne jucam si el sta la calculatorul lui in camera eu la al meu in alta camera si vreau jocuri pe care le putem juca in conditia data... FUNDA!

Răspuns Câştigător
| CrystySlayer a răspuns:

Simplu cs 1.6 http://www.tutorialecstrike.com/ daca nu vre poti incerca si source, http://www.toggle.com/lv/group/view/kl39761/FIFA_07_Patch.htm, fifa 2007 ...2011.SI ce sa mai zic, Metin2 4story,Loco,Cabal, Lol.Dar acestea nu-s cu impuscaturi. APB PC Game Trailer, F.E.A.R Combat,Hidden and Dangerous,Warsow,Open Arena,AssaultCube (til recomand), Americas Army 3, Combat Arms.Cam atatea mai stiu si altele daca nu-ti plac poti sa-mi spui si iti mai dau.Dar iti recomand CS1.6 si AssaultCube. Fundita?

2 răspunsuri:
| youaly a răspuns:

Call of duty,Counter Strike, FIFA, PES,
9 Dragons

| Lucinca a răspuns:

Metin. gta san andreas downolad san andreas multiplayer
flyff. cabal. mu si cam atat imi vin deocamdata