| EverthingIsPermited a întrebat:

Help! Am nevoie de ajutor cu jocul star wars the force unleashed. Ajung pana la o misiune si ma scoate din joc, imi zice"not responding". Ce pot face ca sa nu ma mai scoata?

Răspuns Câştigător
| FenderBender a răspuns:

Cauta pe net ( de preferat de unde ai downloadat jocul ) un crack fix pentru versiunea ta de joc sau un update happy.
Bafta

1 răspuns:
| Furti a răspuns:

Hmm nu stiu ce sa zic nu am jucat niciodata din cauza placi video dar am avut si eu o problema asemanatoare la star wars battlefron2 mi se oprea la o misiune asa ca i-am sters cateva videoclipuri care apareau inaintea misiuni si a mers, dar incearca si tu chestea asta daca apare cate un filmulet inaintea misiunilor.
Daca nu merge incearca sa explici mai detaliat.