| MeDeEa14DeEa a întrebat:

Help...Am un cont pe www.joccruce.com. Ideea e ca nu ma lasa sa intru la joc.Cand sa ma autentific, nu ma lasa sa merg mai departe. Am apasat de m-am saturat pe,, intra" si nimic.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Adda24 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie! Am vrut sa ma autentific si am apasat pe intrare de foarte multe ori, apoi am vrut sa imi fac alt cont si cand am apasat adauga utilizator tot nu a mers.cred ca e reteaua prea incarcatabig grinbig grin

1 răspuns:
| MeDeEa14DeEa explică:

De fapt este asta http://joccruce.ro/cruce/