| StyNk0 a întrebat:

HELP ME! Am o placa video Intel G33/G31 Express Chipset Family incorporata la procesor [Intel Dual-Core CPU E5300 2.60GHz] si as vrea sa o schimb. Pot sa adaug pe langa ea o alta placa sau trebuie sa o schimb cu tot cu procesor? [PS: Ce placi imi recomandati? (pentru jocuri din 2010-2011 gen FIFA 2011-2012, NFS Hot Pursuit 2010, CoD Black Ops etc.)(RAM 2GB)]
FUNDITA :X!

Răspuns Câştigător
| atentat a răspuns:

Geforce 8800 gt este cea mai buna pentru games si nu trebuie sa iti schimbi procesorul

1 răspuns:
| StyNk0 explică:

Stiu ca GeForce 8800 GT e buna pentru jocuri dar totusi costa cam 600 lei si eu deocamdata am 250 lei as vrea sa-mi spuneti daca placa aceasta imi merge http://www.pcgarage.ro/......t-hdmi/... am rezolutie 1440 by 900 Pixeli...