| alex99_9407 a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati pentru pc-ul meu-1GB Ram Procesor Intel Pentium Dual Cpu 2.00 GHz Placa Video Intel(R) 82945G Express Chipset Family 224 MB.Dar sa aiba grafica bunicica. Cele mai misto jocuri care merg FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Andrei_Daniel_1997_X4d8 a răspuns:

Salut pentru pc-ul tai incearca nfs most wanted nfs underground 2 si 1 cs 1, 6 serious sam 1 si 2 fifa pina in 2008 iti merge tie metin 2 ro emeraldmu nfs world gta 3 gta san andreas scarface minecraft gun si cam atatea imi vin in minte acum sper sa-ti placabig grin

| Cristian_Halanga_1988 a răspuns (pentru Andrei_Daniel_1997_X4d8):

Dar nu stii daca merge schimbata placa asta video. cu un nVIDIA sau ati, pentru a nu mai avea probleme la jocuri?

1 răspuns: