| AxyAxii a întrebat:

Help me straight face! Pe homepage la IMVU cum pui muzica?straight face help me! funditatongue

Răspuns Câştigător
| Resource a răspuns:

Mai intai iti faci cont pe Mixpod.com,iti adaugi cate melodii doresti pe playlist,apoi o sa vz copi code(asa il poti aduga pe orice site,pg de net bla bla) happy Acum trecem la homepage,unde scrie edit(te prezinta acolo,cine esti,numele avatarului si mai multe) ei,dai click pe edit si ai sa vezi Edit custom Html/Css: dai click pe el si pui codul care ti-i l-ai copiat de pe mixpod in casuta care iti va aparea dupa ce dai Edit custom Html/Css, apoi save si dai refresh, si va merge happy sper ca te-am ajutat ^-^

1 răspuns:
| Resource a răspuns:

Copy* big grin