Help please! La sims 2, am pus familia intr-o casa si acum vreau sa ii mut in alta.Cum fac acest lucru?

Răspuns Câştigător
| Fluture14 a răspuns:

Te duci in neighbourhood si intri in familly bin sau ceva de genul. si ai o optiune in stanga cu o familie si o sageata. dai click pe sageata aia si apoi pe familia care vrei sa o muti. si apoi familia iti apare in family bin. dar ai grija. ca daca ii muti raman fara nimic. adica tot ce era in casa aia e vandut si ei nu raman decat cu banii. big grin succes.