| TeVreauLangaMine a întrebat:

Helppp TPU! Acum cateva sapt mi-am descarcat o aplicatie Candy Crush care ma trece de nivele fara sa fac nimic. Eram la niv 220 si acum is la 300. As vrea sa stiu cum pot sa ma intorc inapoi la 220. Multumesc mult! Fundaa

2 răspunsuri:
| S00K a răspuns:

Trebuie sa il dezinstalezi. si apoi sa il instalezi iar. si daca iti face iar asa... nu stiu. smug

| DNY123 a răspuns:

DIN PACATE NU POTI.TREBUIE SA IL REINSTALEZI. FAPTUL CA DE LA NIVELUL 220 A SARIIT LA 300 A FOST O EROARE DE LA EI. SPER CA TE-AM AJUTAT