| nicusor123 a întrebat:

Hey am luat cs de pe steam si imi face lag asa ca am bagat in consola niste coduri ditr-un tutorial si s-a rezolvat lagul.problema e ca nu se salveaza si trebuie bagate mereu cand intru in cs. ajutor

1 răspuns:
| Magnifico a răspuns:

Eu nu am steam si nu stiu daca se poate, dar ai incercat sa adaugi un bind in config-ul tau din cstrike pentru asa ceva? (sa tasteze automat cand intri in CS o anumita comanda - gasesti tutoriale pe internet cum sa faci - pe 1.6 no-steam stiu ca functioneaza sigur)

Daca reusesti sa adaugi alias-uri sau bind-uri pentru acele comenzi in config poti bifa apoi "Read-Only" de la "Proprietes" (proprietatile Config-ului -> click dreapta -> proprietes)