| anonymos16 a întrebat:

nu de mult mi-am luat steam si nu stiu dc joc mai bine pe non-steam straight face am bagat comenzi in consola la cs dar nimic tot joc mai bine pe non-steam ce naiba are?
urgent funda +vot big grin

5 răspunsuri:
| SoundTapes a răspuns:

Depinde si de unde ti-ai luat steam-ul, dar presupun ca de pe site-ul lor, ca din cate imi amintesc e gratis...
Presupun ca CS-ul l-ai cumparat pe steam. Daca da, nu ar trebui sa aiba probleme, daca doar i-ai bagat iconita in steam nu te astepta sa creada lumea ca ai CS-ul cu steam.
Acum nu stiu ce sa spun. Eu am destule jocuri pe steam si nu am probleme...
Sper ca te-am ajutat! Succes!

| anonymos16 explică (pentru SoundTapes):

Eu am cuparat steam dela 1 baiat cu 10 euro

| Chirita_Raul_1996 a răspuns:

Salut. depinde de resursele pc-ului. si acum depinde la ce te referi.big grin iti merge greu(lag mare) sau ce?

| AdrI4NNN a răspuns:

Poate e fake-steam, ai primit teapa, dar daca joci mai bine de pe non-steam si vrei sa-ti vinzi steamul as vrea eu sa il achizitionez

| OmuSTeve a răspuns:

Nu esti inca invatat pentru ca pe valve ( cs piratat) sunt foarte multe fisiere si setari care te ajute sa dai mai bine dar cu timpul crede-ma ca n-o sa mai vrei sa joci valve.
Baga-ti setarile acestea in cfg.
rate 25000
cl_updaterate 101
cl_cmdrate 101
ex_interp 0.01
volume 10 casti bune si Have fun!
P.S. Joaca fara coduri si fara "cefegeuri" pline de alias-uri si script-uri asta daca vrei sa inveti sa joci mai bine. Bafta!