| claudiu2805 a întrebat:

SAl! am o intrebare despre CS 1.6
De ce nu mi se salveaza bind mwheeldown +duck, cand ies din cs nu se salveaza, si mereu cand intru trebuie sa scriu in consola... bind mwheeldown +duck

4 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

E readonly config.cfg din cstrike

| claudiu2805 explică (pentru CinevaNou):

Nu e de la readonly ca daca era de la read only nu se salva nici numele

| nda a răspuns (pentru claudiu2805):

Da' te-ai uitat macar sa vezi daca e pus pe readonly? Normal din cauza asta nu se salveaza. Numele probabil ti s-o salvat pentru ca l-ai pus inainte sa pui fisieru config.cfg pe readonly.

| CinevaNou a răspuns (pentru claudiu2805):

Probabil ti-l schimba vreun cfg pe care il rulezi.