| Sweety2002 a întrebat:

Hey am un televizor antic insa bunica mea tine mult la el si nu vrea sa il duca la service imi putetio spune va rog cum sa il repar acas televizorul se numeste teletech si nu se aprinde ledul palpaie dar nu se aprinde nu stiu ce sa ii fac va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

Http://www.viralthread.com/......642-14.gif
Spor la treaba.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai vreo sansa sa il repari asa, cu ce iti spun altii. pe tv.ul vechi a lui bunicul nu se incumetau cei care se pricep la tv-uri sa il repare, daramite cineva care nu stie nimic despre televizoare