| Oliveee a întrebat:

Hey. Când eram mica, jucam un joc de iarna pe calculator, unde iți alegeai personajul(un pinguin, un urs și încă ceva) și alunecai pe zăpada. Ursul stătea întins pe burta, iar pinguinul pe un colac (parca). Ma puteți ajuta, va rog?

1 răspuns:
| TudyCFR a răspuns:

Nu stiu jocul dar daca era in gen ca si alea de pe telefoane de trebuie sa dobori pinguini cu bulgari si de astea poate il gasesti daca vei stii numele la unu dintre alea.