| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Caut parerea cuiva care stie cu ce se mananca calculatoarele despre acest laptop:
http://www.pcgarage.ro/......ghz-black/
Mie mi s-a parut un laptop bun, dar pare cam ieftin? pentru ce specificatii are? Vreau sa stiu daca e bun, ma tine, si daca pot sa rulez jocurile mai noi pe el.Multumesc

Răspuns Câştigător
| LeGaL a răspuns:

Da laptopul e tare bun.al meu tot asa model ii...niciodata nu am avut probleme cu el si jocurile care le'am descarcat toate au mers... face ca sa'l cumperi!

1 răspuns:
| mog a răspuns:

Da, e un laptop ok. te poti juca linistit cam tot ce`i nou.merita banii.inspiron e varianta ieftina de la Dell, de asta are un pret bun.